porazka z barca

Wysoka porażka z Barcą !!!

W piątek 29 marca rozgrywki rozpoczęła drużyna rocznika 2008A występująca w pierwszej lidze Mazowieckiej. W pierwszym meczu przyszło nam się zmierzyć z mistrzem województwa Mazowieckiego FCB Barca Academy. Chłopcy tylko pierwsze 8 minut przycisnęli rywala i sprawili mu dużo problemów, niestety po stracie pierwszej bramki , zeszło z nich powietrze. Z tak dobrą i doświadczoną drużyną 8 minut to za mało aby osiągnąć koszystny rezultat, przeciwnicy wykorzystali każdy nasz błąd i strzelili, aż 14 bramek. Niestety zagraliśmy słaby mecz, nie pokazaliśmy w pełni swoich możliwości co przyczyniło się do wysokiej porażki. Nie załamujemy się, tylko wyciągamy wnioski i walczymy dalej bo przed nami jeszcze 9 kolejek. FC Lesznowola 0-14 FCB Barca Academy