2009derby

Wygrana w derbach !!!

W sobotę 30.03.2019r rozgrywki ligowe wznowili zawodnicy rocznika 2009. Terminarz rozgrywek został ułożony w taki sposób, że już w pierwszym meczu rundy wiosennej mieliśmy derby Lesznowoli, a przeciwnikiem naszej drużyny był zespół UKS Lesznowola. Do meczu zawodnicy przystąpili bardzo skoncentrowani i od razu narzucili przeciwnikom swój styl gry. Mimo to pierwsza kwarta nie przyniosła zmiany wyniku i wciąż było 0:0. W kolejnych kwartach dobrze kontrolowaliśmy to co dzieje się na boisku, a strzelenie pierwszego gola skutecznie utrudniał nam będący w tym dniu w świetnej dyspozycji bramkarz Uks-u, ale napór z naszej strony rósł i kwestią czasu pozostawało kiedy padną pierwsze gole. Ostatecznie wygrywając zrealizowaliśmy nasz plan na ten mecz, graliśmy konsekwentnie i spokojnie z dużą odpowiedzialnością za grę na wyznaczonych pozycjach, przez cały mecz kontrolując to co dzieje się na boisku, ograniczając grę przeciwnika do nielicznych( ale kilku groźnych) kontrataków. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. UKS Lesznowola 1-3 FC Lesznowola Bramki: Jóźkiewicz, Szcześniak, Mosiński