logofclesznowola

Porażka rocznika 2009

Niestety zawodnikom rocznika 2009 nie udał się wyjazd na mecz ligowy do Piaseczna. Zawodnicy mecz zaczęli bardzo nerwowo czego efektem były szybko strzelone gole przez gospodarzy. Po 7 minutach meczu i stracie 3 goli nasi zawodnicy trochę się otrząsnęli i próbowali konstruować jakieś akcje ofensywne. Pomimo dużej przewagi fizycznej zawodników z Piaseczna(szczególnie w środku pola) udało nam się strzelić bramkę na 3:1. W drugiej kwarcie zaczynamy nieźle tworzymy dwie sytuacje do strzelenia gola jednak nie trafiamy, a sami tracimy gola na 4:1 bezpośrednio z rzutu wolnego. Pomimo to walczymy dalej i w końcu zdobywamy gola na 4:2. Wydawać by się mogło, że druga kwarta zakończy się takim wynikiem, jednak brak koncentracji naszej defensywy skutkuje stratą jeszcze 2 goli( dwa razy bezpośrednio podajemy do napastnika drużyny przeciwnej). Wynik po dwóch kwartach 6:2. Trzecia odsłona to całkowita zmiana obrazu gry, przechodzimy do ofensywy szybko strzelamy 2 gole i mamy wynik 6:4 i wracamy do meczu. Tworzymy kolejne sytuacje, trzy razy wychodzimy sam na sam z bramkarzem i niestety po raz kolejny nie potrafimy wykorzystać tych sytuacji.Wynik po trzeciej kwarcie 6:4. Czwarta kwarta to dalsze próby naszej drużyny do wyrównania wyniku, jednak przeciwnik wyszedł na tą kwartę bardo skoncentrowany i nie dał strzelić nam więcej goli. Ostatnie 7 minut meczu to kolejna faza dekoncentracji, braku sił czy zniechęcenia naszych zawodników i strata aż pięciu goli. Ostateczny wynik meczu 11:4 (https://fclesznowola.futbolowo.pl)