football-606235_1280

Młodziki bez punktów w starciu z Championem!

W 2 kolejce chłopcy FCL stoczyli pojedynek z bardzo wymagającym rywalem zza miedzy czyli STF Champion. Przeciwnik bardzo wymagający i świetnie grający w piłkę,a do tego cechujący się bardzo wysoką kulturą gry co miało odzwierciedlenie w sobotnim starciu. Pierwsza połowa spotkania to bardzo dobre widowisko, które toczyło się w szybkim tempie i stało na bardzo dobrym poziomie piłkarskim. Wynik spotkania otworzyła FCL, a dokładniej Błażej Laskowski który został obsłużony doskonałym podaniem sam na sam z bramkarzem i z zimną krwią wykorzystał swoją szansę . W kolejnych minutach zawodnicy STF Champion próbowali swoich sił w akcjach oskrzydlających , natomiast obrona i doskonała organizacja w defensywie FCL niwelowała wszystkie próby przeciwnika aż do 20 minuty pierwszej połowy gdzie błąd ustawienia w środkowej strefie wykorzystał napastnik gości i strzałem z dystansu wyrównał wyniki na 1:1 i tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej odsłonie gry FCL całkowicie oddała pole gry przyjezdnym. W konsekwencji STF Champion po świetnej akcji dwójkowej podwyższa wynika na 1:2 i tym samym ustala wynik spotkania. Podsumowując – pierwsza połowa FCL to doskonała gra w formacji obronnej i znakomita dyscyplina taktyczna, natomiast w drugiej odsłonie meczu zabrakło zdeterminowania takiego jak w pierwszej połowie co skutkowało oddaniem inicjatywy przeciwnikom. Bramki : Błażej Laskowski