2004win

Dwa zwycięstwa Trampkarzy!

Dwa zwycięstwa odnieśli nasi zawodnicy z rocznika 2004. Ze względu na Święta i długi weekend mecze odbyły się w tygodniu. Pierwszy mecz w czwartek przed Świętami graliśmy z drużyną STF Champion II, drugi mecz graliśmy z Jednością Żabieniec tydzień później w czwartek. Trampkarze nie zwalniają tempa W trzeciej kolejce mierzyliśmy się z zespołem STF Champion II. Od początku narzuciliśmy swój styl gry co zaowocowało licznymi sytuacjami bramkowymi. Trzy z nich do przerwy udało się Nam wykorzystać. Po przerwie kontynuowaliśmy dobrą grę. W tej części gry byliśmy już skuteczniejsi i finalnie mecz zakończył się wynikiem 10:0. Mimo wysokiej porażki drużynie gości należą się słowa uznania, gdyż w zdecydowanej mierze byli to chłopcy o rok młodsi i udało się im stworzyć kilka sytuacji bramkowych.

FC Lesznowola – STF Champion II 10:0

Bramki: Zwoli x5, Jastrząb x2, Grzybek, Gąsi, Miller