213094957_4118070164943058_8490579800146935305_n

Dobry sezon Seniorów

Wszystkie nasze drużyny zakończyły już swoje rozgrywki, to dobry moment na serię postów podsumowujących zmagania naszych zawodników, zaczynamy od tych najstarszych

Drużyna: Seniorzy

Rozgrywki : A klasa

Wynik : 6 miejsce

Trener : Daniel Barcicki/Oskar Śliwowski i Ivo Barnjak

Na jesieni w sezon nasi zawodnicy weszli w bardzo dobry sposób, po pierwszych trzech meczach mieliśmy na koncie 7 punktów, a w pierwszych 6 meczach byliśmy niepokonani. Później jednak coś się zacięło i zaczęliśmy tracić coraz więcej punktów z niżej notowanymi rywalami, rundę zakończyliśmy z 18 punktami i na 7 miejscu w tabeli mając bilans 4 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażek.

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej doszło do zmiany pierwszego trenera, Oskara Śliwowskiego zastąpił Daniel Barcicki.

Po trudnym początku rundy spowodowanym problemami w przygotowaniach i kontuzjami w drugiej części rozgrywek zespół seniorski znalazł odpowiedni rytm.

Sześć zwycięstw z rzędu (w tym z liderem Polonią czy drugim zespołem MKS Piaseczno) pozwala nam z pewnością z optymizmem patrzeć na najbliższy sezon.

W wiosennych rozgrywkach zespół zdobył 24 pkt (8 zwycięstw, 5 porażek) i tylko zespoły, które awansowały (Polonia Warszawa i GKS Podolszyn) zdobyły w tym okresie więcej oczek

Na pewno cieszy nas gra kolektywna, pozytywna atmosfera, chęć pracy i zaangażowanie zespołu.

Liczymy, że następny sezon dostarczy nam równie dużych emocji i nie będzie gorszy!