Podsumowanie weekendu Akademii (3-4 września 2022)

Drużyna rocznika 2014 zaprezentowała się z bardzo dobrej strony na turnieju w Białymstoku, ale w weekend grały też oczywiście inne zespoły z naszej Akademii ⚽

Zespół 2008

W sobotę spotkaliśmy się z liderem naszej grupy Deltą Warszawa. Od początku meczu zawodnicy z Warszawy narzucili wysokie tempo, ale nasi zawodnicy w pierwszej połowie dobrze sobie z nim radzili, mimo straconego gola, mieliśmy dwie 100% sytuacje do strzelenia gola, ale niestety nam się nie udało. Na początku drugiej połowy popełniliśmy kilka prostych błędów i przeciwnik strzelił kolejne gole. Niestety zasłużenie przegrywamy 0:4.

Zespół 2009

Po słabym w naszym wykonaniu meczu musimy uznać wyższość zespołu z Chlebnii i zasłużenie przegrywany 0:2. Rywalom dziękujemy za spotkanie i czekamy na rewanż

Zespół 2010

Na inaugurację rozgrywek podejmowaliśmy zespół KS Wilanów. W pierwszej połowie byliśmy zespołem dominującym i stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji z czego dwie wykorzystaliśmy. Nie ustrzegliśmy się jednak błędu co skutkowało utratą bramki. W drugiej połowie zdecydowanie gorszej w naszym wykonaniu wynik się nie zmienił i z boiska schodziliśmy jako zwycięzcy.

Zespół 2011A

W pierwszym meczu sezonu zmierzyliśmy się w Karczewie z miejscowym Mazurem. Mimo dobrej gry i optycznej przewagi popełniliśmy dwa proste błędy i przeciwnik wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie sytuacja była podobna, nasza drużyna prowadziła grę, przeciwnik ograniczył się do kontrataków ale niestety tego dnia byliśmy bardzo nieskuteczni. Za to przeciwnik wykorzystał wszystkie nasze błędy.

Zespół 2011B

Nasz debiutancki mecz w systemie 9-osobowym nie wypadł okazale. Przejście z gry 7-osobowej do 9-osbowej widać, że zajmie moim zawodnikom trochę czasu. Ciężka praca na treningach spowoduje widoczne postępy. W meczu rewanżowym będziemy na innym poziomie organizacyjnym i powinno być już znacznie lepiej. Do drużyny cały czas dochodzą nowi zawodnicy z tegorocznego naboru, już widać że pomogą nam podnieść poziom i rywalizację w zespole. Do kolejnego meczu przystąpimy zmobilizowani i skoncentrowani, starając się nie popełniać prostych niewymuszonych błędów.

Zespół 2012A

W pierwszym meczu sezonu graliśmy na wyjeździe z MKS Piaseczno. Mimo dobrej gry brakowało nam wykończenia pod bramką przeciwnika, dobrze radziliśmy sobie w otwarciu gry i budowaniu ale brakowało decyzji o finalizacji. Mimo porażki chłopcy zagrali dobry mecz.

Zespół 2014A

5 miejsce w międzynarodowym turnieju Talent Cup w Białymstoku.

Zespół 2014B

W niedzielę braliśmy udział w Turnieju z okazji 12 urodzin Milan Sport. W grupie rozegraliśmy 5 meczy w wyniku których graliśmy o 3 miejsce w całym turnieju.  Mecz bardzo wyrównany zakończył się remisem i dopiero w 9 serii rzutów przyszło rozstrzygnięcie niestety nie na naszą korzyść. Finalnie zajmujemy 4 miejsce.

Zespół 2015A,B i C

W miniony weekend najmłodszy rocznik zgłoszony do rozgrywek Mazowieckiego Związku piłki Nożnej wybiegł po raz pierwszy na boisko w tym sezonie. Aby wszyscy mieli możliwość gry, wystawiliśmy aż trzy zespoły, na różnych poziomach zaawansowania. W pierwszej kolejce zmierzyliśmy się z drużynami: Ursus Warszawa, Perła Złotokłos oraz WBS Warszawa. Pierwsze koty za płoty 😉 W każdym meczu staraliśmy się na 100% walcząc o każdy skrawek boiska. Wierzymy że z meczu na mecz będzie to wyglądało jeszcze lepiej.

Zespół 2016

Kolejne doświadczenie w grze 4+1 za nami. Podzieleni na dwie grupy udało nam się rozegrać mecz po meczu z kolegami z Klub Sportowy Junior Józefosław.

Zespół 2017

W sobotnie popołudnie rocznik 2017 rozegrał pierwszą grę wewnętrzną. Za nami dużo bramek, dryblingów, a przede wszystkim świetna zabawa. Trenujemy dalej ciesząc się grą i czekamy na kolejne mecze