Podsumowanie weekendu Akademii (26-27 marca)

Kolejny weekend piłkarskich zmagań za naszymi młodymi zawodnikami z Akademii! Jak to wyglądało okiem trenerów?

Zespół 2008

W sobotę rozegraliśmy drugą kolejkę ligi MZPN. W meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z drużyną Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Niestety mecz od początku nie ułożył się po naszej myśli i już po 10 minutach przegrywaliśmy 2-0. Mimo, iż udało nam się odrobić straty i doprowadzić do remisu 2-2, mecz zakończył się naszą porażką 6-3.

Zespół 2009

Zespół wziął udział w turnieju spod szyldu Top Turnieje w Radomsku i zajął w nim 6 miejsce notując 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę.

Zespół 2011A

W ostatnim meczu towarzyskim przed ligą zmierzyliśmy z STF Champion. Spotkanie rozegraliśmy w formule 9×9 i ponieśliśmy wysoką i zasłużoną porażkę. 

Miejmy nadzieje, że wyciągniemy odpowiednie wnioski i odpowiednio zareagujemy podczas pracy na treningach. 

W trakcie przygotowań do rundy jesiennej rozegraliśmy sporo wartościowych sparingów między innymi z MKS Piaseczno, Deltą Warszawa, Ursusem Warszawa, Juniorem Białystok czy Varsovią. 

Zespół 2012A

W weekend rozegraliśmy dwa mecze, w sobotę zmierzyliśmy się z drużyną STF Champion, a w niedzielę z Barca Academy. Dużo lepiej zaprezentowaliśmy się w sobotę, stworzyliśmy z kolegami z Championa ciekawe widowisko. W niedzielę nasza gra nie wyglądała najlepiej i musieliśmy uznać wyższość drużyny Akademii Barcelony.

Zespół 2012B

W sobotę rocznik 2012B zagrał mecz z drużyną KS Grom Warszawa. Założeniem na mecz było wykorzystanie gry w przewadze, czyli temat nad którym pracowaliśmy przez cały tydzień. Staraliśmy się szybko wprowadzać piłkę w wolną przestrzeń i grać podaniami w pierwszym kontakcie. Część założeń udało się wykonać natomiast nad grą w obronie musimy pracować jeszcze więcej. Dziękujemy za wspólną grę. 

Zespół 2013

W weekend mieliśmy dużo gry. W sobotę graliśmy na wyjeździe z sąsiadem zza miedzy SRS Zamienie, a w niedzielę, również w meczu wyjazdowym, mierzyliśmy swoje siły z Barca Academy. W obu spotkaniach nie zabrakło emocji, dobrej gry i zaangażowania chłopców. Dziękujemy obu klubom za zdrową i dobrą rywalizację sportową. 

Zespół 2014

W weekend rocznik 2014 zajął całe boisko w Nowej Woli. Zagraliśmy całym rocznikiem na 4 boiska. Zespół A zagrał z Pogonią Grodzisk Mazowiecki,  a zespół B z Jednością Żabieniec. Wszystkie zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, gra nam się dobrze układała. Stwarzaliśmy dużo fajnych okazji i bramek, a także pokazaliśmy walkę i charakter. Dziękujemy przeciwnikom za sparing!

Zespół 2015

Miniony weekend był bardzo obfity w wydarzenia piłkarskie dla rocznika 2015. Wysoka frekwencja na zajęciach zmobilizowała trenerów do zorganizowania dodatkowych wydarzeń. W sobotnie popołudnie zawodnicy rozegrali mecz wewnętrzny. Na dwóch boiskach przez ponad 60 minut przebiegała rywalizacja o każdy skrawek boiska. Obserwujący zmagania swoich pociech rodzice zobaczyli dużo fajnych akcji oraz mnóstwo goli. Po ostatnim gwizdku chłopcy wrócili do swoich domów uśmiechnięci i zadowoleni.

Z kolei dzień później rozegraliśmy mecz towarzyski z drużyną MKS Piaseczno 2014. Pojedynki z rok starszymi kolegami  pokazał w jakim kierunku powinniśmy podążać. W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi przykładamy na rozpoczęcie gry od bramki. Ten aspekt musimy wykonywać na jeszcze wyższym poziomie aby drużyna robiła systematyczny progres. To co pokazali chłopcy rocznika 2015 napawa optymizmem na przyszłość. 

Zespół 2016

Najmłodsi adepci naszej Akademii nie odpuszczają nawet na moment i z każdym tygodniem poprawiają swoje umiejętności przy czym świetnie się bawią 🙂 W marcu udało nam się wziąć udział w dwóch turniejach, rozegrać grę wewnętrzną oraz jeden mecz towarzyski. Oby tak dalej!