Podsumowanie weekendu Akademii (24-25 września 2022)

Zespół 2008

Promyk w końcu pokonany! W każdym meczu z Promykiem Nowa Sucha do tej pory odnosiliśmy porażki, w niedzielę w końcu udało nam się z nimi wygrać. Chłopcy zagrali bardzo dobry mecz i ich gra mogła się podobać. Wygrywamy pewnie 3:0.

Zespół 2010

W ramach zmagań ligowych wybraliśmy się do Konstancina na mecz z miejscową Kosą. Mecze z tym przeciwnikiem zawsze są pełne emocji. W spotkanie udało nam się wejść całkiem dobrze, stworzyliśmy sobie więcej dogodnych sytuacji od przeciwnika, ale tylko jeden strzał zamienił się w gole. Niestety tuż przed przerwą pozwoliliśmy stworzyć szansę gospodarzom co skrzętnie wykorzystali. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 1:1. Druga połowa to zdecydowana przewaga zawodników z Konstancina, ale świetnie dysponowany w bramce Olaf nie pozwolił na utratę gola. Z przebiegu całego meczu remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

Zespół 2011A

Kolejne zwycięstwo w meczu u siebie. Nasza drużyna tym razem pokonała drużynę MKS Piaseczno II. Mimo nie najlepszej gry w tym dniu, szczególnie w pierwszej połowie, byliśmy skuteczni pod bramką przeciwnika i skończyło się wynikiem 3:1.

Zespół 2011B

Nie zagraliśmy dziś dobrego mecz, a wygraliśmy go. Nie sztuką jest wygrać mecz, gdzie masz całkowitą kontrolę nad jego przebiegiem, sztuką jest wygrać gdzie nie dominujesz nad przeciwnikiem. Gratuluję chłopakom wiary, zaangażowania i dążenia do zwycięstwa. Myślę, że przeciwnicy z powodu naszej nonszalanckiej gry w obronie i dochodzeniu do klarownych sytuacji już dopisywali sobie zwycięstwo. Trochę nas zlekceważyli i zadaliśmy im dwa ciosy w ostatnich 5 minutach spotkania. Byliśmy dziś bardzo skuteczni, wiedzieliśmy jak wykorzystać swoje momenty jakie mieliśmy w tym meczu. Cieszy fakt, że napastnicy strzelili po 1 bramce. Franek strzelił a następnie zmienił go Stasiek, który nie potrzebował dużo czasu po wejściu na boisko na strzelenie trzeciej bramki kończącej mecz. Wiemy gdzie popełnialiśmy błędy i poprawimy się chcąc w rewanżu zwyciężyć po naszej dominacji. Jesteśmy zadowoleni, że powoli uczymy się zwyciężać seriami a nie sporadycznie. Po dwóch meczach gdzie nie byliśmy gotowi do organizacji gry 9×9 po większym wysiłku w kolejnych tygodniach na zajęciach zawodnicy powoli rozumieją czego od nich oczekuję.
Zawodnicy którzy mniej grają w lidze bądź jeszcze w niej nie zadebiutowali w tym sezonie rozegrali dodatkowo mecz kontrolny z Juniorem. Zawodnicy z Józefosławia podeszli do tego spotkania BARDZO prestiżowo, wystawiając mocny skład co spowodowało znaczną różnicę w jakości gry. Zaobserwowane wnioski przyczynią się do poprawienia świadomości boiskowej całej naszej licznej kadry. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie.

Zespół 2012A

Ze względu na udział w weekend w turnieju swój ligowy mecz rozegraliśmy w poniedziałek, przeciwnikiem była drużyna AP Green. Po raz kolejny nasza drużyna pokazała się z dobrej strony pod względem gry, akcje które tworzyliśmy zasługują na duże słowa uznania. Brawo chłopcy za dobry mecz.

Zespół 2013A i B

Chłopcy z pierwszej drużyny grali z Deltą Warszawa, a drugiej z Kosą Konstancin. Na uwagę zasługuje głównie coraz lepsze zrozumienie chłopców na boisku i skuteczne wyprowadzanie piłki od własnej bramki.

Zespół 2015

W planie na weekend było rozegranie dwóch meczów ligowych. W sobotę mieliśmy zagrać spotkanie z Wilanowskimi Wilkami, ale przez małe zawirowanie wyszedł nam trójmecz, dodatkowym rywalem był UKS Iwiczna. W niedzielę zagraliśmy spotkanie z MKSPiaseczno. Z każdym spotkaniem widać znaczące postępy w rozumieniu gry przez młodych adeptów. Dziękujemy przeciwnikom za fajną sportową rywalizacje prowadzoną w duchu fair play.

Zespół 2016

W niedziele braliśmy udział w turnieju organizowanym przez drużynę MKS Piaseczno. Udało Nam się wystawić dwie drużyny co pozwoliło na spędzenie każdemu zawodnikowi dużej ilość minut na boisku. Mieliśmy okazje spotkać kilka klubów z którymi dotychczas nie było po drodze się spotkać w meczu towarzyskim.