Podsumowanie weekendu Akademii (14-15 maja)

Pogoda na zewnątrz coraz lepiej, aż chce się wychodzić na boisko ?
Nasze grupy Akademii mają za sobą kolejne mecze, oto jak trenerzy ocenili zmagania swoich podopiecznych:

Zespół 2004

W przełożonym meczu zawodnicy najstarszej drużyny naszej Akademii podejmowali lidera rozgrywek Ursus Warszawa. Zespół gości dominował w całym spotkaniu, do przerwy prowadził dwoma bramkami. W drugiej połowie podopieczni Mariusza Skalskiego pokazali charakter i ogromną determinację dzięki czemu w doliczonym czasie gry strzałem z rzutu karnego doprowadzili do wyrównania. Brawo!

Zespół 2008

W meczu wyjazdowym przeciwko drugiej drużynie Sempa nasz zespół po sześciu porażkach z rzędu wygrał w końcu zwyciężył i to zdecydowanie wynikiem 6:2. Chłopcy zagrali z dużym zaangażowaniem, byli bardzo zdyscyplinowani i bardzo dobrze radzili sobie w przejściu z obrony do ataku. Brawo chłopaki za dobry występ!

Zespół 2010

W czwartej kolejce chłopcy podejmowali zespół KS Wilanów. Do przerwy, po indywidualnym błędzie, przegrywali 0:1. W drugiej połowie podkręcili tempo co poskutkowało zdobyciem 3 bramek i zwycięstwem w całym meczu.

Zespół 2011A

W V kolejce chłopcy wraz z trenerem Grzegorzem Gossem pojechali na Konwiktorską, aby zmierzyć się z Polonią Warszawa. Niestety tym razem mecz był jednostronny i to przeciwnik prowadził grę i zasłużenie wysoko wygrał. Naszej drużynie udało się kilka razy stworzyć zagrożenie pod bramką rywali i strzelić 1 gola.

Zespół 2011B

Podopieczni Ivo Barnjaka z drugiej drużyny rocznika 2011 zagrali z Jeziorką Prażmów. Mecz był od początku do końca bardzo wyrównany. To nasz przeciwnik lepiej wszedł w ten mecz i w pierwszej kwarcie wygrywał już 3:0, ale po przerwie to nasi zawodnicy przejęli inicjatywę i ostatecznie zwyciężyli. Wielkie brawa dla chłopaków za charakter i wygraną w przegranym meczu.

Zespół 2011C

Ze statystycznego punktu widzenia mecz z UKS Łady można zakwalifikować do tych oznaczających znaczny progres gdyż pomimo ponownej porażki to różnica z poprzedniego meczu pomiędzy bramkami zdobytymi a straconymi została o połowę zmniejszona

Jak ocenił trener Kamil Jakubowski: „Był to słaby mecz w wykonaniu obu drużyn. Jeżeli chodzi o mój zespół to byliśmy zdecydowanie lepiej zorganizowani w pieszym meczu, gdzie zawodziła nas skuteczność. Teraz nie stworzyliśmy sobie dużo okazji oraz mieliśmy problemy wyprowadzeniem piłki z własnej połowy po prostych błędach w przyjęciu piłki oraz w braku ruchu zawodników bez piłki. Z pozytywnych elementów to postawa kilku zawodników da mi pozytywne wnioski na kolejne mecze. Jestem ciekawy jak ten zespół będzie wyglądał w optymalnym ustawieniu, kolejny raz wypada mi 2 zawodników ze składu. Gratulujemy przeciwnej drużynie zwycięstwa.

W niedzielę chłopcy rozegrali bardzo pożyteczną grę wewnętrzną. Elementy nad którymi staramy się pracować na treningach w czasie tej gry mogły być wdrażane w sytuacjach meczowych. Cieszy dobra organizacja zarówno w fazie ofensywnej jak defensywnej przy stałych fragmentach gry. „

Zespół 2012A

W sobotę w kolejnym meczu ligowym chłopcy zagrali Kosą Konstancin. Jak przekazał trener Kamil Boguta: „W pierwszych dwóch kwartach w pełni kontrolowaliśmy spotkanie, co przekładało się na dużo składnych akcji po których ręce same składały się do oklasków. W trzeciej i czwartej kwarcie nasza gra wyglądała już trochę gorzej i popełnialiśmy dużo prostych błędów. Mimo dobrego wyniku możemy być zadowoleni jedynie z dwóch pierwszych kwart.”

Zespół 2013A

Chłopcy z pierwszej drużyn rocznika 2013 zagrali z STF Champion i był to bardzo efektywnie spędzony czas. Młodzi zawodnicy starali się konstruować akcje ćwiczone wcześniej na treningach i próbować swoich sił w zagraniach zespołowych i indywidualnych.

Zespół 2014C

W minioną niedzielę zawodnicy z trzeciej drużyny rocznika 2014 naszej Akademii rozegrali sparing z drużyną KS Jeziorka Prażmów. Mecz był rozegrany 4 x 15 min. Od początku meczu nasi zawodnicy ruszyli do ataku i szybko zdobyli bramki. W połowie meczu popełniliśmy błędy w obronie po których straciliśmy bramki, lecz końcówka meczu już należała zdecydowanie dla nas. Cała drużyna grała z wielkim zaangażowaniem, wielkie brawa dla chłopaków.

Zespół 2015

Miniony weekend stał pod kątem dwumeczu z MKS Piaseczno. Jak podsumował trener Witek Barna: „ Równocześnie rozegraliśmy mecz ligowy oraz na boisku obok mecz sparingowy. Oba spotkania stały na fajnym dla oka poziomie . Cieszy skuteczność oraz spore zaangażowanie w meczu z wymagającym rywalem.”

Zespół 2016

Najmłodsza grupa naszej Akademii wróciła do gry i trener Sebastian Dziewański był zadowolony ze spędzonego czasu: „ Lokomotywa rocznika 2016 na chwilkę zjechała do bocznicy stąd cisza o naszych spotkaniach towarzyskich, ale wracamy już na właściwe tory. Mamy za sobą spotkanie z KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, które obfitowało w mnóstwo sytuacji strzeleckich obu drużyn, a większość z nich kończyła się zdobyczą bramkową co dawało powody do uśmiechów po ostatnim gwizdku każdemu zawodnikowi. Spotkanie rozegraliśmy w przepięknym oknie pogodowym w formule 4x15min w systemie 3+1.”