Podsumowanie weekendu Akademii (10-11 września 2022)

Niedługo kolejny piłkarski weekend w wykonaniu grup z naszej Akademii, a jak im poszło w ostatnich meczach? ⚽

Zespół 2008

W 4 kolejce ligowej zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Znicza II Pruszków. Od początku meczu nasza gra wyglądała poprawnie, ale niestety proste błędy w obronie sprawiły, że to Znicz prowadził do przerwy 2-1. W drugiej połowie nasza gra była jeszcze lepsza i to my ją wygraliśmy 2-1. Mecz kończy się remisem i zdobywamy pierwszy punkt w tej rundzie, choć pozostaje mały niedosyt.

Zespół 2009

Po dobrej grze sięgamy po zasłużone 3 pkt w meczu z KS Raszyn. Mimo trudnego do gry w piłkę boiska nasza gra szczególnie w drugiej połowie mogła się podobać.

Zespół 2010

W drugiej kolejce graliśmy na wyjeździe z drugą drużyną MKS Piaseczno. Mecz był wyrównany, jednak to gospodarze zdobyli jedną bramkę więcej i cieszyli się ze zwycięstwa. Cieszy bardzo dobra pierwsza połowa, w drugiej natomiast mimo dogodnych sytuacji nie oddawaliśmy strzałów na bramkę, a co się z tym wiąże trudno wtedy o pozytywny rezultat

Zespół 2011A

W drugiej kolejce zmierzyliśmy się u siebie z Józefovią Józefów. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu nie była najlepsza ale w drugiej nasza gra zdecydowanie się poprawiła i dzięki dobrej grze wygrywamy 3-1.

Zespół 2011B

Dużo ciężkiej pracy przed nami, w meczu z Koroną Góra Kalwaria wyglądaliśmy fragmentami już lepiej niż w poprzednim meczu. Musimy popracować nad graniem zespołowym oraz dostrzeganiem partnera, który jest w korzystniejsze niż ja sytuacji bramkowej. Kilka razy u zawodników zapanował egocentryzm i na siłę próbują sami rozwiązać nasze klarowne sytuacji co nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Już w środę zmierzymy się w derbowym pojedynku z UKS, więc szybko otrzymamy szans na poprawę naszej gry.  Jestem optymistą przed tym meczem, powinno być już w nim widać naszą stopniową poprawę.

Zespół 2013A

Chłopcy zmierzyli się z rówieśnikami z FC Mundialito i zaprezentowali się z dobrej strony prezentując zagrania nad którymi pracowaliśmy dużo na treningach.

Zespół 2013B

Mecz się nie odbył, nasi przeciwnicy nie dojechali na spotkanie.

Zespół 2014B

Sparing który zagraliśmy z Football Talent był zdominowany przez nasz zespół, chłopaki w idealnych warunkach do gry pokazali dużo dobrych akcji, podań i asyst co skutkowało dużą ilością goli. Bardzo dziękujemy przeciwnikom za rywalizacje.

Zespół 2014C

W weekend zainaugurowaliśmy rozgrywki derbowym pojedynkiem z UKS Lesznowola. W meczu mieliśmy bardzo dużą przewagę i mimo że do przerwy przegrywaliśmy jedną bramką to po przerwie worek z bramkami się rozwiązał i chłopcy mogli świętować zwycięstwo

Zespół 2015A,B i C

W weekend mieliśmy przyjemność rywalizować z zespołami z sąsiedztwa. Pierwszy mecz ligowy rozegraliśmy z bardzo dobrze znanym nam rywalem MKS Piaseczno. W tym samym czasie na równoległym boisku na naszych obiektach toczyło się spotkanie z zespołem z którym mieliśmy okazje spotkać się pierwszy raz, UKS Iwiczna.  Chwilę po zakończeniu tych meczów przenieśliśmy się na boisko… UKS Iwiczna, żeby rozegrać trzecie spotkanie ligowego tego dnia. W ostatnim czasie podczas treningów dużo pracujemy nad wykonywaniem zwodów. Efekty coraz częściej widać w podejściu chłopców, którzy przenoszą zachowania z treningu na mecze i coraz bardziej odważnie próbują wykonywać drybling z przeciwnikiem.

Zespół 2016

W sobotę 10 września mieliśmy okazje świętować dzień Piłkarza na turnieju FCBobrowiec Cup. Co warte odnotowania turniej miał charakter ogólnopolski i zjawiły się drużyny z rożnych stron Polski m.in. Raków Częstochowa, Radomiak Radom, Parasol Wrocław, Bumerang Wrocław a także kilka drużyn z okolic Warszawy z którymi nie mieliśmy jeszcze przyjemności rywalizować czyli Legionovia, Huragan Wołomin czy Orlęta Czosnów. W turnieju uczestniczyło 12 zespołów i graliśmy systemem każdy z każdym. Czas spędzony na turnieju z pewnością pozytywnie wpłynie na chłopców nie tylko ze względów sportowych i zebranego doświadczenia, ale ma to również wpływ na rozwój relacji między chłopcami co ma swoje duże przełożenie na kształtowanie drużyny. Oczywiście nie brakowało spektakularnych parad bramkarskich, ładnych dla oka bramek czy odważnych akcji indywidualnych – do obejrzenia relacji video zapraszamy na fanpage na Facebooku – FC Lesznowola 2016. Organizacja turnieju była na najwyższym poziomie, było Nam niezmiernie miło być częścią tego wydarzenia – jeszcze raz ślemy podziękowania za zaproszenie.