Podsumowanie weekendu Akademii (1-2 października 2022)

Zespół 2008

W niedzielę zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną KS Drukarz II. Mimo dobrej gry zawiodła w tym dniu nasza skuteczność. Mieliśmy dużą przewagę w posiadaniu piłki, oraz sytuacjach strzeleckich (niewykorzystany rzut karny). Mecz zakończył się remisem 0:0.

Zespół 2009

W przeciągu 3 dni rozegraliśmy dwa mecze z zespołem Znicza. W pierwszym spotkaniu mimo sporej przewagi nie udało nam się uzyskać dobrego rezultatu, rewanż natomiast ułożył się już po naszej myśli i 3 pkt zostały w Lesznowoli.

Zespół 2010

Do meczu z Sempem przystąpiliśmy w bardzo okrojonym składzie i tylko z jednym rezerwowym zawodnikiem, który był z rocznika 2012 (dzięki Tanos za pomoc!). W pierwszej połowie gra była wyrównana, niestety dwa gole tracimy znów po rzutach różnych. Pod koniec udało nam się zdobyć bramkę kontaktową i mieliśmy jeszcze swoje sytuacje. W drugiej połowie padliśmy z sił i goście odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Zespół 2011A

W sobotę udaliśmy się na mecz do Garwolina zmierzyć się z drużyną Progresu. Od początku meczu byliśmy bardzo niedokładni w naszych poczynaniach, mimo dobrego otwarcia gry, na połowie przeciwnika graliśmy zbyt wolno i niedokładnie, przez co nie stworzyliśmy za dużo sytuacji. W drugiej połowie w naszej grze wdarło się niepotrzebnie jeszcze więcej nerwowości przez co popełnialiśmy proste błędy. Po jednym z takich błędów przeciwnicy strzelili bramkę. Progres 1:0 FCL.

Zespół 2011B

Pomimo porażki z UKS Iwiczna jestem bardzo zadowolony z naszej dzisiejszej postawy. Graliśmy z wiceliderem i na te mocnego przeciwnika nie było widać różnicy pomiędzy obiema drużynami. O naszej porażce zadecydowały detale, nasze niewymuszone błędy których powinniśmy uniknąć. Akcje bramkowe gospodarzy to nie jeden a szereg naszych złych zachowań począwszy od podjęcia złych decyzji w fazie budowania, brak reakcji po stracie piłki, dekoncentracja przy dośrodkowaniu przeciwnika i brak asekuracji w obronie. Dobre w tym, wszystkim jest to, że błędy te posłużoną nam jako wyznacznik do ich skorygowania i doskonały materiał do analizy. Druga połowa meczu stanowiła naszą inicjatywę, strzał w poprzeczkę, kilka bardzo klarownych, dogodnych niewykorzystanych sytuacji. Ten mecz to tzw. „Piękna porażka”. Należy zauważyć jaką drogę przeszliśmy aby być w tym miejscu gdzie teraz jesteśmy. Pierwsze dwa mecze bilans bramkowy 0:15, kolejne trzy spotkania i bilans dodatni 6:4. Cieszy fakt, że ci chłopcy zaczynają tworzyć zespół, wspierają się wzajemnie, nikt do nikogo nie ma pretensji, każdy zawodnik powołany na mecz wykonuję właściwie swoją prace i jest zaangażowany. Idziemy w dobrym kierunku, możemy być niewygodnym rywalem każdej drużynie z naszej grupy. Gratuluję dzisiaj chłopakom za dążenie przez cały mecz do osiągnięcia korzystanego wyniku.

Zespół 2012A

W niedzielę zmierzyliśmy się z drugą drużyny Delty. Mecz odbywał się na bardzo wąskim boisku, co niestety sprawiało nam dużo problemów . Mieliśmy duże problemy z wyprowadzeniem akcji, przez co mecz nie układał się po naszej myśli. Ten mecz nam pokazał nad czym musimy jeszcze popracować aby nasza gra była skuteczniejsza.

Zespół 2014C

W meczu z MKS Piaseczno zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze i po jednym z lepszych meczów w tym sezonie odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Zespół 2015A,B,C

W weekend mieliśmy okazję rozegrać 3 mecze ligowe. Naszymi rywalami były odpowiednio: Korona Góra Kalwaria, Gosir Piaseczno i Kosa Konstancin. We wszystkich spotkaniach chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i determinacją, przenosili do meczu to czego uczymy się na treningach.

Zespół 2016

Sobotni poranek zaczynamy od gry wewnętrznej na której stawia się 11 chłopców pełnych energii i zapału aby doskonalić swojej umiejętności w najlepszy możliwy sposób – podczas meczu. Kilka chwil później bo w południe, kolejnej grupie małych piłkarzy udaje się rozegrać sparing z rówieśnikami klubu EsKadra. Fantastyczna murawa oraz pogoda pozwoliły na obejrzenie dużej ilości odważnej gry 1v1 a także kilku parad bramkarskich.