Podsumowanie meczów Akademii (22-23 kwietnia)

Już niebawem nasi młodzi wychowankowie wybiegną na kolejne mecze ligowe, a jak im poszło w poprzedni weekend?

Zespół 2008

Niestety mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki nie był najlepszy w naszym wykonaniu i przez proste błędy ponosimy zasłużoną porażkę 3:7.

Zespół 2011A

W kolejnym meczu ligowym nasza drużyna zmierzyła się na własnym boisku z drużyną MKS Piaseczno. Chłopcy walczyli o każdy centymetr boiska dzięki czemu udało im się zdobyć trzy punkty.

Zespół 2011B

Chłopcy po dobrym meczu wygrali 6:2 z Jeziorką Prażmów. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na ten mecz, to co trenowaliśmy cały tydzień dziś to skrupulatnie wykorzystaliśmy. Mamy duże rezerwy do wykorzystania. Był to dobry mecz z naszej strony, jednakże nie wykorzystaliśmy dziś bardzo wielu dogodnych sytuacji. Cieszy fakt, że poprawiliśmy się mentalnie w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie po 3 szybko strzelonych bramkach zeszło z nas powietrze i byliśmy już zbyt pewni zwycięstwa. Natomiast dziś cały mecz była chęć zdobywania kolejnych goli, takie podejście mnie bardzo cieszy. Jestem zadowolony, że gramy zespołowo umiejętnie wykorzystujemy moment naszej dobrej gry. Wielkie brawa całej drużynie, cieszę się z tego, że wreszcie przełamał się Franek, był dziś skupiony, skoncentrowany i cierpliwy. W pierwszym swoim kontakcie z piłką zdobył bramkę – brawo. Będziemy bardzo ciężko i intensywnie pracować aby efekty naszych działań były widoczne w kolejnych meczach sparingowych i ligowych. Bardzo istotne było to abyśmy zostali liderami przed przerwą na długi weekend Majowy i tak się stało. W znakomitych nastrojach przystąpimy do kolejnego mikrocyklu i postaramy się utrzeć nosa faworytom naszej grupy, drużynie UKS Iwiczna.

Zespół 2012

W meczu po siedmiu nasza drużyna zagrała u siebie z MKS Piaseczno. Chłopcy prze dwie pierwsze kwarty bardzo dobrze sobie radzili w grze w ataku, tworzyli bardzo ładne akcje ale niestety nie potrafili wykończyć akcji, w trzeciej kwarcie nasza drużyna trochę straciła swój styl gry z pierwszej połowy. Mimo tego mecz kończymy pozytywnym wynikiem.

W meczu po dziewięciu nasza drużyna wysoko wygrała z zespołem Playmaker będąc zespołem dużo lepszym i mającym kontrolę przez cały czas gry.

Zespół 2013

Chłopcy zagrali udany mecz z AP Green, cieszy to, że schematy wypracowane na treningach przekładają się na mecze.

Zespół 2014A

Kolejne dwa ligowe spotkania za nami i kolejne cenne doświadczenie zdobyte. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników.

Zespół 2015A

Intensywny weekend za nami. W sobotę z samego rana rozegraliśmy dwa mecze ligowe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki oraz Koroną Góra Kalwaria. Oba spotkania obfitowały w sporą ilość goli. W niedziele udaliśmy się dwoma drużynami na turniej Top Turnieje do Kręczek. Bardzo dużo minut spędzonych na boisku pozwoliło nam zaprezentować coraz lepszy poziom sportowy rywalizując m.in. z FA Nisko, Przyszłość Góry, Znicz Pruszków czy KS Ursus. Za tydzień czeka nas przerwa w rozgrywkach ligowych, a następnie udamy się na międzynarodowy turniej Bellsport do Zakopanego, gdzie na pewno emocji sportowych nie zabraknie.

Zespół 2015B

W sobotę rywalizowaliśmy z Rakovią Warszawa. Kolejne cenne doświadczenie za nami, liczymy na wyciągnięcie wniosków na przyszłość i jeszcze większe zaangażowanie w następnych meczach.

Zespół 2016

Kolejne ligowe zmagania za Nami. Przyszło Nam się mierzyć z kolegami z KS Junior Józefosław. Kapitalny mecz okraszony kilkoma nieprawdopodobnie pięknymi bramkami z rzutów wolnych czy też z gry. Zawody bardzo podobne do pierwszego spotkania w lidze co cieszy bo właśnie w kierunku takiej gry chcemy iść. Na duży plus fakt, że z meczu na mecz strzelamy coraz więcej bramek – Brawo zespół! Udało mam się również zmierzyć na 3 boiska jednocześnie z chłopakami z Józefosławia, a także z naszymi młodymi kolegami z Akademii z rocznika 2017 – były to bardzo wartościowe mecze, brawo FCL!