Podsumowanie meczów Akademii (14-16 kwietnia)

Za nami piłkarski weekend, dużo ciekawych meczów i zebranego doświadczenia, a jak wyniki swoich wychowanków ocenili trenerzy?

Zespół 2008

Mierzyliśmy się z Promykiem Nowa Sucha i chcieliśmy przełamać złą passę z poprzednich meczów, ale wiedzieliśmy, że będzie to trudny i wymagający mecz. Od początku staraliśmy się narzucić swój styl gry i zdominować przeciwnika, przyniosło to prowadzenie do przerwy 3:1. Na początku drugiej połowy chwila dekoncentracji i przeciwnik wyrównał, ale na szczęście końcówka należała do nas i ostatecznie wygrywamy 5:3. Ogromne brawa dla całej drużyny, a w szczególności strzelca 5 goli Luisa Malinowskiego.

Zespół 2009

W zeszłym tygodniu rozegraliśmy dwa spotkania z Ursusem II i Wrzosem Międzyborów, oba zakończone wysokimi zwycięstwami. Chłopcy zaprezentowali się ze świetnej strony, brawo.

Zespół 2011A

W niedzielę nasza drużyna zmierzyła się w Garwolinie z Progresem. Mecz był wyrównany, nie zabrakło walki i zaangażowania. Graliśmy bardzo dobrze w obronie a przeciwnik zagrażał nam jedynie ze stałych fragmentów gry. My stworzyliśmy 3 dobre sytuacje z gry oraz 2 razy po stałym fragmencie trafiliśmy w poprzeczkę. Mecz ostatecznie skończył się wynikiem 0-0. Pozostał mały nie dosyt ponieważ można było jedną z sytuacji zamienić na gola.

Zespół 2011B

Mecz z Korona Góra Kalwaria rozpoczęliśmy znakomicie, już pierwsza akcja meczu dała nam prowadzenie, a po 13 minutach prowadziliśmy 3:0. Ciężka efektywna praca na treningach przynosi wymierne rezultaty. W tym tygodniu skupiliśmy się na poprawie tych elementów, w których widzimy rezerwy do doskonalenia i to już przyniosło bardzo szybko efekty co nas wszystkich bardzo cieszy. Kontrolowaliśmy przebieg meczu do początku do końca nasze zwycięstwo nie było w żadnym momencie zagrożone co napawa nas optymizmem na kolejne tygodnie treningów i zmagań. Jesteśmy liderem, bardzo się z tego cieszymy, te uczucie gdy ciężka praca, wiara tych chłopaków w swoje możliwości daje efekty napawa nas wszystkich dumą. Szanujemy rywali z którymi się spotykamy, jeżeli będziemy pokorni, zdeterminowani, zaangażowani na każdym treningu w każdym meczu to wierzę w tych chłopaków, że możemy być niespodzianką tej ligi. Nie mamy presji, cieszymy się z każdej bramki z każdego dobrego zagrania. Chcemy się rozwijać, dominować nad rywalem.

Zespół 2012

Chłopcy brali udział w turnieju w Licheniu, szerszy opis znajduje się na naszym fanpejdżu.

Zespół 2013

Mierzyliśmy się z BVB Academy, mieliśmy lepsze i gorsze fragmenty w tym spotkaniu, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków, pokazali duże zaangażowanie i wykazali się wolą walki.

Zespół 2014A

Chłopcy wystąpili w turnieju w Czosnowie i mieli okazję zagrać z kilkunastoma silnymi Akademiami z całej Polski. Był to bardzo wymagający i wartościowy turniej. Nasza gra wyglądało nieźle, młodzi zawodnicy nabrali kolejnego doświadczenia i mogli sporo się nauczyć.

Zespół 2014B

Druga drużyna tego rocznika zagrała ligowy mecz z Koroną. Było to spotkanie obfitujące w gole i emocje. W pierwszych minutach nie mogliśmy się odnaleźć i wynik nie był po naszej stronie, jednak z czasem chłopcy odzyskali wiarę w siebie i przejęli inicjatywę, co zaowocowało wieloma indywidualnymi i drużynowymi akcjami. Brawa dla wszystkich.

Zespół 2015A

W weekend rozegraliśmy dwa mecze ligowe rywalizując na wyjeździe z Laurą Chylice oraz MKS Piaseczno. Oba spotkanie były bardzo wyrównane z niewielką ilością goli, do czego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Na pewno w najbliższym czasie mocno zwrócimy uwagę na poprawę wykończenia akcji. Na pochwałę zasługuje zaangażowanie drużyny i coraz lepsze rozumienie gry.

Zespół 2015B

W sobotę mieliśmy okazje mierzyć się z drużyną AP Wilki. Cześć chłopców miała okazje do debiutu w meczu ligowym. Mimo małej tremy z boiska wszyscy zeszli z uśmiechami. Z każdym treningiem oraz meczem nasza gra bedzie wyglądała coraz lepiej i liczymy na jeszcze większe efekty, oby dalej dopisywało takie zaangażowanie i chęć uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności.

Zespół 2016

Dwa dni, dwie grupy i dwa mecze w zgoła odmiennej pogodzie. W sobotni poranek grupa A rozegrała mecz ligowy ze Spartą Jazgarzew. Mecz obfitował w znaczącej części na odważnych próbach dryblingu oraz kontaktowej grze w defensywie. Mimo deszczowej pogody zeszliśmy z boiska zadowoleni. Z kolei w niedzielne słoneczne popołudnie grupa C miała przyjemność rozegrać mecz towarzyski z młodszymi kolegami z FC Bobrowiec. Spotkanie odbyło się na 2 boiskach dzięki czemu każdy z zawodników mógł zaliczyć dużą liczbę minut. Było dużo zwrotów akcji, pojedynków 1v1 oraz przede wszystkim dużo frajdy.