ROCZNIK 2011B W TRZECIEJ LIDZE

✅ ROCZNIK 2011B W TRZECIEJ LIDZE ✅

🔙 W ostatni weekend podopieczni Kamila Jakubowskiego i Marka Jasińskiego rozegrali ostatnią ligową kolejkę z Orłem Baniocha ⚔️

K. J. 💬 Widziałem Iskrę, która już została w Nas zapalona po przegraniu rywalizacji z UKS Iwiczna, widziałem tą chęć, determinację, jasno określony cel, poświęcenie. Teraz czas na analizę, ustalenie planu treningowego dla zawodników powodującego ich samodoskonalenie. Dziękuję wszystkim zawodnikom, całej kadrze, bo bez Was, bez zaangażowania, bez frekwencji na treningach moglibyśmy się znaleźć z kadrą kilkunastoosobowych pasjonatów piłkarskich co ograniczyło by nasz rozwój.

Dziękuję rodzicom, za to że wierzyli zawsze w nas, że tolerują jeszcze mój charakter i zawsze mnie wspierają. Dziś jesteśmy szczęśliwi i na to całkowicie zasłużyliśmy. Teraz przed nami spore wyzwanie bo w tej lidze chcemy być groźnym i wymagającym rywalem dla naszych przeciwników. Wierzę, że ten entuzjazm spowoduję to, że Ci chłopcy zaczną jeszcze ciężej pracować z ogromnym zaangażowaniem, wiarą we własne możliwości.

👏 Gratulujemy zawodnikom i trenerom, gra w wyższej lidze to okazja na rozwój na tle silniejszych rywali 💪

🤝 Wspierają nas:

Grupa PGE

Action

Alnor Systemy Wentylacji

Karczma Guča

Gmina Lesznowola