Podsumowanie weekendu Akademii (8-9 października 2022)

Zespół 2008

Kolejne zwycięstwo! Tym razem naszym zawodnikom udało się zrewanżować drużynie Progresu Warszawa za porażkę na wyjeździe. Po słabym początku meczu nasza drużyna z każdą minutą się rozkręcała i ostatecznie wygraliśmy 3:0

Zespół 2009

Po emocjonującym spotkaniu w Piastowie z miejscowym Piastem musieliśmy uznać wyższość gospodarzy. Mimo sporego zaangażowania tego dnia to przeciwnicy byli lepsi i skuteczniejsi.

Zespół 2010

W miniony weekend graliśmy na wyjeździe z KS Wilanów. Niestety ponownie nie oszczędziły nas kontuzje i choroby i do meczu przystąpiliśmy w 9 zawodników z rocznika 2010 plus dwóch z 2012. W ciągu całego meczu zagraliśmy tak naprawdę 10 minut na dobrym poziomie, co niestety nie pozwoliło na osiągnięcie pozytywnego wyniku.

Zespół 2011A

W meczu z liderem nie pokazaliśmy się z najlepszej strony. Niestety po raz kolejny popełniamy na początku meczu dwa proste błędy i musimy gonić wynik. Mimo, iż przeciwnik przez większość czasu grał w osłabieniu po czerwonej kartce to niestety nie potrafiliśmy odwrócić losów meczu na swoją korzyść. Gratulacje dla drużyny Mazura za niesamowitą determinację mimo gry w osłabieniu i walkę do końca.

Zespół 2011B

Niestety dzisiaj musieliśmy sobie poradzić bez naszych dwóch podstawowych zawodników, którzy nie mogli wystąpić z powodów rodzinnych.  Wielka szkoda bo zarówno Oskar jak i Kuba bardzo dobrze wyglądali na treningach w ostatnich tygodniach i mocno by podnieśli dzisiaj jakoś naszej gry  Gratuluję rywalom praktycznie wygrania ligi – całkowicie zasłużenie odnieśli dzisiaj zwycięstwo. Grając z liderem na wyjeździe musimy wykorzystywać swoje bardzo dogodne okazji, gdyż stwarzanie ich zazwyczaj przy dobrze zorganizowanej przeciwnej drużynie nie przychodzi łato. Mieliśmy dzisiaj 3 bardzo dobre okazję, 1 z nich pojawiło się przy wyniku 0:0 jakbyśmy wykorzystali tą sytuację to moglibyśmy napsuć krwi przeciwnikowi. Brak skutecznej finalizacji w sytuacji 1:0 bądź 1:1 spowoduję zwiększone nasze działania celem poprawienia tego aspektu gry w najbliższym mikrocyklu. Jestem dobrej myśli, uważam, że zastosowane środki celem poprawienia naszej gry ofensywnej przyniosą wymierne rezultaty w kolejnych meczach. O naszym progresie świadczą liczy. Pierwszy mecz na własnym boisko ulegliśmy 0:8 dziś 0:3. Bolą nas niewykorzystane sytuację w tym meczu. Była to dobra lekcja z wymagającym przeciwnikiem

Zespół 2012A

Po ostatnim słabszym meczu wróciliśmy na właściwe tory i poprawiliśmy nasza grę. W meczu z Piasecznem zagraliśmy na dobrym poziomie. Poprawiliśmy nasze otwarcie gry, dzięki czemu szybciej i skuteczniej dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Do poprawy cały czas pozostaje nam skuteczność pod bramką przeciwnika.

Zespół 2012B

W minioną sobotę już po raz drugi w tej rundzie mieliśmy okazję mierzyć się z drużyną MKS Korona Góra Kalwaria. Mecz był otwarty i stał na wyrównanym poziomie, obie drużyny wyszły na mecz ofensywnie usposobione. Od początku meczu staraliśmy się realizować założenia z bieżącego mikrocyklu, cieszy nas to że było widać pewną powtarzalność i skuteczność jeżeli chodzi o trenowane przez nas elementy. Warta podkreślenia jest postawa drużyny i reakcja na trudniejsze momenty podczas meczu. Są powody do optymizmu, jednak nie ustrzegliśmy się błędów i wiemy nad czym musimy pracować. W najbliższą niedziele zmierzymy się z drużyną FC Mundialito, do zobaczenia!

Zespół 2013A i B

Chłopcy z rocznika 2013 rozegrali mecze z Wilanowskimi Wilkami i UKS Iwiczna i chociaż mamy jeszcze sporo rzeczy do poprawy, to cały czas z każdym kolejnym treningiem i meczem widać duży progres.

Zespół 2014A,B i C

W ten weekend nasi zawodnicy z rocznika 2014 rozegrali 3 mecze, zmierzyli się z Mundialito, UKS Iwiczna i AP Green. Wszystkie spotkania zagraliśmy na dobrym poziomie. W meczu z Mundialito zdominowaliśmy przeciwnika i rozegraliśmy dużo ciekawych akcji. Mieliśmy duże posiadanie piłki a gra ułożyła się tak jak planowaliśmy. W niedzielę derby z Iwiczną były bardzo ciekawym meczem. Nasza gra była na niższym poziomie niż oczekiwaliśmy, ale mimo to i tak udało nam się coś ugrać. Mecz AP Green rozpoczęliśmy od kilku prostych błędów co skrzętnie wykorzystali goście. W późniejszym czasie mecz się wyrównał i obfitował w wiele sytuacji bramkowych dla każdej z drużyn.  Dziękujemy zawodnikom i przeciwnikom za dobre mecze i zaangażowanie. Warto zauważyć, że w ten weekend aż 6 chłopców zagrało w meczu rocznika 2013.

Zespół 2015A,B,C

W weekend mamy okazje do rozegrania trzech spotkań w lidze żaków. Rywalami byli Perła Złotokłos, WBS Warszawa oraz KS Ursus . Wszystkie mecze stały na wyrównanym poziomie. Z każdym rozegranym spotkaniem widać coraz większe rozumienie gry i mądrość w zachowaniach boiskowych naszych młodych adeptów futbolu.