Podsumowanie weekendu Akademii (30 kwietnia)

Co prawda w ostatni majówkowy weekend większość naszych grup z Akademii miała wolne i odpoczywała, ale niektórzy wybiegli na boisko.

Zespół 2009B

W sobotę 30 kwietnia chłopcy z rocznika 2009 rozegrali mecz sparingowy z drugą drużyną Ursusa Warszawa. Spotkanie od samego początku ułożyło się po naszej myśli. Szybko strzelone bramki dały większą pewność całej drużynie co przełożyło się na zwycięstwo bez straty bramki.  Dziękujemy drużynie gości za przyjazd i wspólną grę. 

Zespół 2011

W zeszły czwartek na boisku w Łazach rozgraliśmy zaległe spotkanie z zespołem Wicher Kobyłka. Po zaciętym meczu odnieśliśmy zwycięstwo 5:2. Bardzo dobrze graliśmy w obronie, a pod bramką przeciwnika wysoką skutecznością popisał się Filip Podlas, który zanotował 4 gole i asystę. 

W sobotnie po południe podejmowaliśmy Mazur Radzymin i padł taki sam wynik ale niestety w drugą stronę. Po strzałach Adama Urygi dosyć szybko objęliśmy prowadzenie i korzystny wynik utrzymywał się do 3 kwarty. Niestety później nie wykorzystaliśmy szans na podwyższenie i to się zemściło. 

Za nami dopiero 3 mecze w pierwszej lidze, ale widać ile korzyści może nam przynieść rywalizacja na takim wysokim poziomie. 

Zespół 2013B

W długi majowy weekend chłopcy z rocznika 2013 rozegrali zaległe spotkanie w ramach ligi mazowieckiej. Na boisko do Nowej Woli przyjechała drużyna z Warszawy, SEMP Ursynów. Przy ładnej pogodzie i dopingu rodziców mali zawodnicy rozegrali świetne zawody. Widzieliśmy dużo ładnych akcji, dużo zaangażowania, a co najważniejsze wpadło wiele goli. Radość i cieszynki chłopców bezcenne. 

Zespół 2015

Mimo zbliżającej się majówki spora grupa zawodników wraz z rodzicami postanowili spędzić czas na sportowo. „Ochotnicy”, z racji liczebności, zostali podzieleni na dwie grupy.

Jedna ekipa w  sobotni poranek wybrali się na mecz do Osiecka, gdzie rozegraliśmy „mecz ligowy” z miejscowym GKS-em. Obie drużyny  wykazały bardzo dużą ochotę do gry przez co piłka bardzo często znajdowała drogę do bramki. Podsumowując, był to bardzo przydatny i fajny wyjazd.

Z kolei druga grupa, w sobotnie popołudnie miała przyjemność spędzić na Festiwalu Gier Piłkarskich na obiektach Klubu Sportowego Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Na turnieju na chłopców czekało bardzo dużo spotkań. W niespełna 4 godziny rozegraliśmy 9 meczów rywalizując z zespołami:

– Nadstal Krzaki Czaplinkowskie
– Radomiak Radom
– UKS Tarczyn
– MKS Piaseczno I i II
– Jeziorka Prażmów
– Naprzód Skórzec
– Kosa Konstancin

Specjalne podziękowania kierujemy do rodziców zawodników, którzy postanowili spędzić na sportowo z nami początek majówki. W obu rozgrywkach udział wzięło aż 17 zawodników.  DZIĘKUJEMY!