Podsumowanie weekendu Akademii (19-20 marca)

Część naszych zespołów z Akademii rozpoczęła już rozgrywki ligowe, część rozgrywa jeszcze sparingi. Jak poszło naszym podopiecznym?

Zespół 2008

Pierwszy swój mecz ligowy rozegrała drużyna rocznika 2008. Chłopcy zmierzyli się w meczu u siebie z drużyną SEMP II Warszawa. Nasi zawodnicy od początku meczu narzucili swój styl gry i osiągnęli duża przewagę w posiadaniu piłki, co zaowocowało wysokim zwycięstwem 6-0 . Brawo drużyna! 

Zespół 2009

Po dobrym meczu wygrywamy z rówieśnikami z Ożarowianki Ożarów 5:2. Nasi zawodnicy zrealizowali wszystkie przedmeczowe założenia i pomimo dobrej postawy drużyny gospodarzy zasłużenie wygrali. Brawo!

Zespół 2011A

W minioną sobotę na boisku w Łazach zagraliśmy towarzysko z Legia Soccer Schools Warszawa. Mimo, że graliśmy długo (2x40min) to wynik jak na tą kategorię wiekową nie był wysoki.  Po zaciętym i wyrównanym meczu wygrywamy 5:4 pomimo tego, że musieliśmy odrabiać straty. Był to kolejny wartościowy sparing, dziękujemy trenerowi oraz piłkarzom Legii za wspólne granie.  

Zespół 2012A

W niedzielę rozegraliśmy kolejny sparing, tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Jedności Żabieniec 2011. Chłopcy, mimo, że grali ze starszym rocznikiem zaprezentowali się bardzo dobrze, grali odważnie często wchodząc w pojedynki 1 na 1. Bardzo nas cieszy coraz lepsze otwieranie i budowanie gry, czyli elementy nad którymi bardzo mocno pracujemy na treningach 


Zespół 2013

W miniony weekend chłopcy z rocznika 2013 mierzyli się w meczu sparingowym z drużyną KS Ursynów. Młodzi zawodnicy zagrali w systemie 7-osobowym. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Strzeliliśmy dużo bramek, otwieraliśmy grę przez bramkarza celnymi płaskimi podaniami. Chłopcy doskonale rozumieli założenia gry w ofensywie w ustawieniu 1-2-3-1. 


Zespół 2014

W kolejnym spotkaniu naszego rocznika 2014 na dwóch boiskach rywalizowaliśmy z drużyną FFK, która okazała się wymagającym przeciwnikiem. Oba spotkania były wartościowym sprawdzianem dla wszystkich zawodników.


Zespół 2015

Zawodnicy z rocznika 2015 naszej Akademii wzięli udział w turnieju organizowanym przez Irzyk Cup. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: FC Lesznowola, UKS Irzyk, WBS Warszawa, Orlęta Czosnów, Przyszłość Włochy. Zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym w meczach rozgrywanych po 25 min. Podczas turnieju nasi zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze grając z dużym zaangażowaniem. Wielkie gratulacje dla całej drużyny!.