Podsumowanie weekendu Akademii (17-18 września 2022)

Zespół 2008

Pierwsze zwycięstwo! W końcu nasz najstarszy rocznik wygrał swój ligowy mecz. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie, kontrolowali cały czas przebieg gry, dobrze sobie radzili w obronie i zachowali czyste konto. Wynik meczu z Pogonią Grodzisk to 2:0.

Zespół 2009

Chłopcy z tego rocznika również grali z Pogonią Grodzisk. Po wyrównanym spotkaniu odnieśliśmy zwycięstwo 4:2. Po dość ospałej pierwszej połowie druga część była już zdecydowanie lepsza dzięki czemu możemy cieszyć się ze zwycięstwa

Zespół 2011A

Chłopcy zagrali dobry mecz z drużyną AP Eskadra, gdzie przez cały mecz praktycznie prowadzili grę. Bramki, które padały były naprawdę po bardzo ciekawych akcjach naszej drużyny. Gratulacje za dobry mecz i zwycięstwo 5:0

Zespół 2011B

Zmierzyliśmy się w derbowym pojedynku z dobrze nam znaną drużyną UKS Lesznowola. Zarówno my jak i oni nie zaliczyliśmy dobrego startu w rozgrywkach notując 2 porażki w dwóch pierwszych kolejkach, dlatego ten mecz oprócz zagwarantowanych emocji był tym z gatunku o tzw. „6 pkt”. Już w 2 meczu z Koroną widziałem w naszej grze fragmenty na których mogliśmy opierać nasz optymizm przed tym meczem. W Poniedziałek na treningu pracowaliśmy nad rozwiązaniem sytuacji przewagi w fazie ofensywnej co przyniosło wymierne efekty w meczu derbowym. Rywale zdobyli bramkę po stałym fragmencie gry bezpośrednio z rzutu rożnego, co nie świadczy o naszej dobrej organizacji w grze obronnej – będziemy starali się to skutecznie poprawić w kolejnych meczach. Cieszy fakt, iż już więcej bramek nie straciliśmy w tym meczu zwłaszcza z aktywnej gry. Drużna znakomicie zareagowała na straconą bramkę, odpowiadając trzema trafieniami autorstwa Filipa Strzeleckiego.  Cieszy determinacja, zaangażowanie, chęć zwycięstwa oraz wiara w końcowy sukces. Uważam, że te spotkanie będzie przełomowe i będziemy z meczu na mecz wyglądać coraz lepiej wyciągając konstruktywne wnioski z każdego kolejnego spotkania. Derby są NASZE!!!. Brawo drużyna, wreszcie mogliśmy odśpiewać naszą pieśń zwycięstwa.

Zawodnicy którzy mniej grają w lidze bądź jeszcze w niej nie zadebiutowali w tym sezonie rozegrali dodatkowo mecz kontrolny z Juniorem. Zawodnicy z Józefosławia podeszli do tego spotkania BARDZO prestiżowo, wystawiając mocny skład co spowodowało znaczną różnicę w jakości gry. Zaobserwowane wnioski przyczynią się do poprawienia świadomości boiskowej całej naszej licznej kadry. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie.

Zespół 2013A i B

Zawodnicy z grup tego rocznika mierzyli się z MKS Piaseczno i KS Warka. Po raz kolejny jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców, widać duży progres umiejętności i ciągłą chęć rozwoju. Dziękujemy przeciwnikom za mecze.

Zespół 2014A i B

Oba nasze zespoły tego rocznika rozegrały bardzo dobre spotkania, chłopcy mierzyli się z Jeziorką Prażmów i Koroną Góra Kalwaria Nasza gra zdecydowanie mogła się podobać, dobra praca na treningach przynosi efekty.

Zespół 2015A,B i C

W miny weekend zawodnicy rocznika rozegrali dwa mecze w ramach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.  Zagraliśmy na wyjeździe z Żyrardowianką  Żyrardów i Jeziorką Prażmów.  W obu spotkaniach chcieliśmy narzucić swój styl gry niestety zbyt ofensywne podejście spowodowało, że jako pierwsi tracimy bramkę. Ale wiadomo jak ciężko jest gonić wynik grając poza swoim boiskiem. Ale chłopcy nie poddali się i walczyli do końca. W Żyrardowie ta sztuka się udała, natomiast w Prażmowie do końca była zażarta walka o końcowy wynik. Chcąc wygrywać każdy kolejny mecz nie zapominamy także o nauce piłkarskiego abecadła. Cały czas szlifujemy rozegranie piłki od bramki oraz wykorzystanie w meczu zwodu scissors. Powoli wychodzi ale jeszcze dużo pracy przed nami 😉

Dziękujemy przeciwnikom za fajną sportową rywalizacje prowadzoną w duchu fair play. 

Zespół 2016

Cały czas do przodu! W weekend mieliśmy okazje do gry w podziale na 3 ekipy. Dziękujemy bardzo za wspólne granie drużynom KS Orzeł Baniocha oraz MKS Korona Góra Kalwaria.

Zespół 2017

W niedzielne popołudnie rocznik 2017 rozegrał kolejną grę wewnętrzną. Mecze trwały w tym samym czasie na dwóch boiskach w formie 2×2 oraz 4×4. Za nami dużo bramek, dryblingów, a przede wszystkim świetna zabawa. Trenujemy dalej ciesząc się grą i czekamy na kolejne mecze.