Podsumowanie weekendu Akademii (15-16 października 2022)

Zespół 2008

W niedzielę zmierzyliśmy się na wyjeździe z liderem rozgrywek, Deltą Warszawa. Niestety nie weszliśmy w ten mecz zbyt dobrze i szybko straciliśmy dwie bramki. Mimo strzelenia bramki kontaktowej jeszcze przed przerwą nie udało nam się odwrócić losów tego meczu i ostatecznie przegrywamy 2:4.

Zespół 2009

Remis 1:1 z Chlebnią po wyrównanym spotkaniu. Szkoda niewykorzystanych sytuacji których mieliśmy w tym spotkaniu co najmniej kilka.

Zespół 2010

Po wyrównanym meczu z drużyną MKS Piaseczno przegrywamy 0:2. O wyniku zadecydowały dwa stałe fragmenty gry, po jednym z nich tracimy bramkę samobójczą a po drugim po rykoszecie piłka ponownie wpada do naszej bramki.

Zespół 2011A

W meczu rewanżowym z Józefovią przegrywamy 0:1. Mecz w naszym wykonaniu nie należał do ładniejszych, popełnialiśmy zbyt dużo prostych błędów oraz podejmowaliśmy złe decyzje.

Zespół 2012A

W rewanżu z Kosą Konstancin nie wypadliśmy najlepiej. Nasze nastawienie do tego meczu nie było najlepsze przez co rywal wykorzystał nasze proste błędy i odniósł zasłużone zwycięstwo. My musimy natomiast poprawić nasze zaangażowanie na treningach i meczach.

Zespół 2013A

Mecz z Mundialito miał różne oblicza, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków, pokazali duże zaangażowanie i wykazali się wolą walki.

Zespół 2014A

Chłopcy mierzyli się z Deltą Warszaw i musimy uznać że nasz rywal pokazał się z lepszej strony. Pokazał trochę więcej umiejętności, zaangażowania i tym samym osiągnął lepszy wynik. Nasi zawodnicy próbowali i starali się dać postawić jak największy opór ale niestety na tego przeciwnika było to za mało. Zawodnicy Delty od początku narzucili swoje tempo, które utrzymali do końca. Mieliśmy przyjemność gościć na tym meczu piłkarza Legii Warszawa Lindseya Rose, który oglądał całe spotkanie, a później zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z młodymi piłkarzami.

Zespół 2014B

”Rano w Pruszkowie było pochmurno, ale spokojnie możemy powiedzieć, że po naszym meczu rozjaśniło się i zaczęło świecić słonce”. To zdanie odzwierciedla naszą grę i wynik tego dnia. Nasi zawodnicy zaprezentowali się ze świetnej strony, na początku grali ostrożnie i trochę niepewnie, ale po pierwszej kwarcie już wiedzieli, że mogą uzyskać z tego meczu dobry wynik. Zaczęli grać odważniej i wynik ułożył się tak jak planowaliśmy.

Zespół 2015A i B

W weekend rozgrywamy dwa mecze ligowe i w obu przypadkach naszym rywalem jest UKS Iwiczna. W dwóch spotkaniach udaje się nam strzelić parę bramek . Próbujemy walczyć, z każdym meczem widać coraz większą twardą grę z naszej strony oczywiście starając się grać zgodnie z przepisami fair play i szacunkiem dla rywali równocześnie nie odstawiać nogi w żadnej akcji.

Zespół 2016A i B

W sobotę mieliśmy okazje rozegrać gry kontrolne z KS Raszyn oraz UKS Okęcie. Oba spotkania obfitowały w odważne próby dryblingu, odbioru czy efektownych obron piłki. W grach udział wzięło łącznie 24 zawodników – wielkie brawa dla rodziców za zaangażowanie!

Zespół 2017

W niedzielne popołudnie rocznik 2017 rozegrał kolejną grę wewnętrzną. Mecze trwały w tym samym czasie na dwóch boiskach w formie 3×3. Za nami dużo bramek, dryblingów, a przede wszystkim świetna zabawa. Trenujemy dalej ciesząc się grą i czekamy na kolejne mecze.