Podsumowanie weekendu Akademii (12-13 marca)

W miniony weekend młodzi zawodnicy naszej Akademii rozgrywali ostatnie sparingi przed startem ligi

Zespół 2004

W minioną niedzielę nasz najstarszy rocznik Akademii zagrał z zespołem Jedności Żabieniec. Mecz toczył się pod nasze dyktando i zakończył zasłużonym wysokim zwycięstwem, co daje dobry prognostyk przed startem sezonu.

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy zmagania w I lidze wojewódzkiej meczem wyjazdowym z drużyną Radomiak Radom. 

Zespół 2008

Ostatni sparing przed startem rozgrywek ligowych rozegraliśmy w Radomiu z drużyna występującą w Lidze Wojewódzkiej Talent Radom. Niestety mecz nie ułożył się po naszej myśli i mecz zakończył się naszą porażką. Dziękujemy za zaproszenie i rywalizacje.

Zespół 2009

Chłopcy z rocznika 2009 zagrali na wyjeździe z Polonia Warszawa. Po dobrym spotkaniu minimalnie ulegliśmy zespołowi gospodarzy. Mimo porażki drużyna pokazała się z dobrej strony a możliwość gry otrzymała większa ilość zawodników.

Zespół 2010

W sobotę graliśmy z zespołem Turbo Football Academy Talent. Odnieśliśmy wysokie zasłużone zwycięstwo, chociaż nasza gra momentami nie była najlepsza. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. 


Zespół 2011A

W miniony weekend drużyna rocznika 2011 udała się na turniej pod szyldem TOP Turnieje do Radomska. Podczas trzech dni rywalizacji chłopcy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w innym niż do tej pory ustawieniu na boisku (8-1 kategoria Młodzik). Chłopcy mimo niemrawego początku (porażka z drużyną FFK warszawa i remis z Młodzikiem Radom) pierwszy dzień turnieju zakończyli zwycięstwem z drużyną Znicza II Pruszków. Drugi dzień rywalizacji był już o niebo lepszy. Dwa kolejne zwycięstwa (z AP Będków i RAP Radomsko) i remis z Młode Wilki Radzanów pozwoliły nam zająć drugie miejsce w grupie i walczyć o zwycięstwo. Mimo zagrania dwóch niezłych spotkań ostatecznie chłopcy zajęli 4 miejsce przegrywając brązowy medal w rzutach karnych. Ponadto nasz bramkarz a zarazem kapitan Adam Gawron został wybrany przez organizatorów MVP naszej drużyny.

Podsumowując występ chłopców rocznika 2011 trzeba być zadowolonym. Oczywiście mogło być lepiej i nad tym będziemy nadal pracować. Mecze naszych młodych zawodników można obejrzeć na fanpejdżu Turnieje FC Lesznowola. Zapraszamy!


Zespół 2012

W Niedzielnym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Ursus Warszawa. Chłopcy od początku meczu narzucili swój styl gry i kontrolowali przebieg meczu. Nasza gra w tym meczu była bardzo dobra, tworzyliśmy świetne akcje, bardzo dobrze radziliśmy sobie w pojedynkach 1×1 i strzelaliśmy piękne bramki. Gratulacje za bardzo dobry występ.


Zespół 2014A

W miniony weekend rocznik 201 A rozegrał sparing z Drukarzem Warszawa na dwa zespoły równocześnie.

W zeszłym roku też mieliśmy przyjemność zagrać z tym samym przeciwnikiem i dzięki temu mogliśmy porównać naszą grę i progres jaki zanotowaliśmy od tamtego czasu. Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania i pokazali się w dobrym świetle. Dużo fajnych momentów-akcji-bramek-asyst mogliśmy zobaczyć na obu boiskach i to nas cieszy. Gratulujemy zawodnikom  i dziękujemy przeciwnikowi za przyjazd.

Zespół 2014B

W sobotę zawodnicy z grupy 2014B rozegrali sparing na warszawskiej Woli z drużyna UKS Labda. Mecz był zacięty i pełen emocji. Było wiele akcji bramkowych, co skutkowało duża ilością goli. Nasi zawodnicy zrealizowali założenia taktyczne i zdobyli kilka pięknych goli, dzięki czemu po końcowym gwizdku zeszli z boiska z głowami uniesionymi w górę. Brawo.


Zespół 2015

Chłopcy rocznika 2015 swój kolejny mecz rozegrali z rówieśnikami reprezentującymi  Koronę Góra Kalwaria. Hala na Mysiadle przez ok. 90 minut tętniła życiem. Na trzech rozstawionych  boiskach nie brakowało emocji oraz bramek. Zwycięstwo odnieśli młodzi adepci piłki nożnej obu drużyn i ich trenerzy, którzy w zapewnili im wyjątkowa lekcję bez zbędnej presji i złych nawyków. Oby więcej takich pojedynków!