Stowarzyszenie Miłośników

Piłki Nożnej

FC Lesznowola

O Akademii

Akademia Piłkarska FC Lesznowola to projekt, który powstał z pasji mieszkańców gminy Lesznowola, którzy od najmłodszych lat związani są z piłką nożną.

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie założycieli Akademii, stanowi solidną bazę do szkolenia przyszłego pokolenia piłkarzy, którzy z pełną świadomością i niepohamowaną ambicją wkroczą w świat wielkiej piłki, zapisując swoje osiągnięcia na kartach historii piłki nożnej. Nie tylko regionalnej, ale także ogólnopolskiej … a może nawet dalej.

Projekt nie zamyka się w żadnych ramach. Wszystko po to, by dążyć do perfekcji i otwierać się na wpływy z zewnątrz. Wzorować się na najlepszych, uczyć determinacji i kultywować podstawowe wartości.

 

Celem jest zadowolenie młodych piłkarzy i ich rodziców, a przede wszystkim sukcesy podopiecznych Akademii.

Priorytetem założycieli Akademii Piłkarskiej jest kształtowanie charakteru młodych ludzi, podsycanie pasji, wpajanie podstawowych wartości, które ułatwiają życie w społeczeństwie.

Praca trenerów ma głównie na celu rozwój umiejętności, a nie koncentrowanie się na tylko dobrym wyniku.

Podstawą jest atmosfera motywacyjna, skierowana na wspólny cel. Nie ma miejsca na budowanie własnego ego.

 

W konsekwencji lesznowolska Akademia buduje świadomość akceptacji błędów jako części nauki, podkreśla indywidualność, która stanowi integralną część zespołu. Natomiast trenerzy cenią przede wszystkim starania każdego piłkarza.

Akademii Piłkarskiej FC Lesznowola wychowuje się już ponad 100 zawodników. To imponujący wynik biorąc pod uwagę fakt, że to stan koronujący trzyletnią działalność Stowarzyszenia Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola, a przy tym dwuletnie istnienie samej Akademii. To młodzi chłopcy, którzy walczą o lepsze jutro polskiego futbolu.

 

Informacje

najważniejsze pytania:

– małe grupy treningowe
– wykwalifikowana grupa Trenerska, która uczestniczy w szkoleniach i stażach Trenerskich w Klubach
Polskich oraz Zagranicznych
– dobra baza treningowa (dwa boiska pełnowymiarowe z trawą naturalną 105×68 i 90×45)
– własny model gry
– ciągłość szkolenia
– zajęcia z dietetykiem i psychologiem sportowym
– testy sprawnościowe
– dodatkowe aplikacje ułatwiające kontakt z Rodzicami (sportbm i protrainup)

W pierwszej kolejności zadzwonić skontaktować się koordynatorem (tel 503-579-622) lub z Trenerem danego rocznika. Zapytać o wszystkie najważniejsze informacje dotyczące treningów i rozliczeń, następnie można przyjść na trening próbny, po którym trzeba wypełnić deklaracje zawodnika, opłacić wpisowe i składkę.

Jednorazowe wpisowe wynosi 140 zł w tym jest strój treningowy (koszulka+spodenki+getry).

Opłata miesięczna wynosi 130 zł.

Treningi odbywają się w Akademii przeciągu 11 miesięcy, miesiąc lipiec jest wolny od zajęć

Pierwszy trening jest darmowy, można przyjść, zobaczyć, sprawdzić się

Raz do roku zawodnik musi wykonać badania (zgodnie z ustawą), badania można wykonać u odpowiednich lekarzy specjalistów medycyny sportowej. Nasza Akademia organizuje takie badania raz do roku. Badania są płatne bezpośrednio u lekarzy, koszt to około 40 zł.

Akademia organizuje obozy sportowe wyjazdowe w lato i zimę, oraz organizuje w lato i zimę obozy stacjonarne