Podsumowanie weekendu Akademii (4-6 marca)

Coraz bliżej inauguracji wiosennych rozgrywek dla chłopców z naszej Akademii, więc przygotowania wchodzą w decydującą fazę.

Zespół 2008

Chłopcy z rocznika 2008 udali się w sobotę do Nadarzyna rozegrać sparing z GLKS Nadarzyn rocznik 2007/2008. Mecz zakończył się remisem 4-4. Mimo trudnych warunków (graliśmy na naturalnej nawierzchni) stworzyliśmy dużo ciekawych akcji i staraliśmy się realizować nasze założenia. Sparing zaliczamy na plus.

Zespół 2009

Chłopcy z rocznika 2009 zagrali z Józefovią i mimo porażki 0:3 mogliśmy być zadowoleni z przebiegu meczu. Przez większą część dominowaliśmy, niestety byliśmy bardzo nieskuteczni.

Zespół 2010

Chłopcy z rocznika 2010 zagrali w sobotę sparing z drużyną FC Komorów i po dobrej grze pokonali gospodarzy 6:4.

Dzień później wzięli udział w turnieju Jedność Cup, gdzie również zaprezentowali się ze świetnej strony. Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie w fazie pucharowej ulegli tylko późniejszemu zwycięzcy KS Łomianki i finalnie zajęli drugie miejsce. Bilans całego turnieju to 6 zwycięstw, jeden remis i jedna porażka przy 17 bramkach zdobytych i tylko dwóch straconych. Dodatkowo i w pełni zasłużenie najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Szymek Lichomski


Zespół 2011/2012 B

Chłopcy rozegrali w weekend pierwszy mecz kontrolny na świeżym boisku.

W pierwszych dwóch kwartach radziliśmy sobie dobrze, stwarzaliśmy sytuację i je wykorzystywaliśmy. Natomiast po przerwie pojawiły się błędy w przejściu z obrony do ataku, w wyprowadzeniu piłki z własnej połowy boiska oraz braki w koncentracji co skutecznie wykorzystał przeciwnik. Cieszy fakt, że mecz odbył się w warunkach odpowiadających ligowym – ocenił Łukasz Żandarski.


Zespół 2011A

W niedzielny poranek chłopcy rozegrali bardzo dwa bardzo wartościowe sparingi z białostockim Juniorem, który przyjechał do nas z stolicy Podlasia. W pierwszym meczu przegraliśmy 8:4, a w drugim zremisowaliśmy 13:13.

Zapraszamy do obejrzenia skrótów:
https://www.youtube.com/watch?v=h53F2eEeERw


Zespół 2012

W sobotę nasza drużyna wystąpiła po raz kolejny w festiwalu gier sparingowych organizowanej przez Be A Star Wilczki. Mieliśmy tam możliwość zmierzyć się z drużynami , które prezentują wysoki poziom. Nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa i poniosła dwie porażki. Dziękujemy za rywalizację drużyną Be A Star Wilczki, Wilga Garwolin, Znicz Pruszków, Top 54 Biała Podlaska.


Zespół 2013

W sobotni poranek chłopcy z rocznika 2013 zmierzyli się z rok starszymi zawodnikami FA Warszawa. Spotkanie odbyło się na hali w Łazach. Spotkanie było bardzo wyrównane, wpadło dużo bramek dla obu drużyn. Pod względem fizycznym mieliśmy problemy, lecz pod względem technicznym pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Po spotkaniu wyciągnęliśmy z chłopcami kilka wniosków, nad którymi będziemy pracować na najbliższych treningach. 

Zespół 2014

Rocznik 2014 wystąpił w ten weekend na turnieju Pro Turnieje w Licheniu. Wystawiliśmy tam 2 zespoły. Turniej był bardzo wymagający i był bardzo wartościowym doświadczeniem dla naszych zawodników. Pierwszego dnia nasi chłopcy rozegrali 8 meczów, a drugiego dnia 4 mecze. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszego Klubu. Będziemy dalej praktykować takie wyjazdy, żeby móc weryfikować postępy. Brawo FCL!


Zespół 2015

Miniony weekend był niezwykle pracowity dla  rocznika 2015. Wystąpiliśmy bowiem na dwóch imprezach – Irzyk CUP oraz TOP Turnieje organizowane przez KS Ursus Warszawa.

Z większością zespołów graliśmy po raz pierwszy co było bardzo atrakcyjne dla zawodników. 

Zawodnicy naszej akademii wykazywali się dużym zaangażowaniem ale także sporą ruchliwością czym wyróżniali się na tle innych zespołów. 

Obecnie na zajęciach szlifujemy elementy panowania nad piłką, które z tygodnia na tydzień wyglądają lepiej. Pojawiają się także pierwsze wygrane pojedynki z użyciem dryblingu co bardzo nas cieszy. 

Były to dla nas kolejne fajne i nowe a przede wszystkim bezcenne doświadczenia zdobyte na piłkarskim szlaku. Oby tak dalej!

Zdjęcia z turnieju Irzyk Cup można zobaczyć tutaj:
https://www.fotografessa.pl/irzyk-cup-rocznik-2015-05-03-2022/